8 трав. 2015

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Травневий день рахує мирні весни, І ми йдемо до Вічного вогню, Щоб в день святковий в спогадах воскресли Ті, хто не зміг зустріти цю весну
5 трав. 2015

Майбутнє лісу у твоїх руках

Протягом квітня у школі було проведено акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках».
30 квіт. 2015

Маки пам'яті

Червоний мак є традиційним українським символом, про який співалося в козацьких думах як про символ пролитої козацької крові.
27 квіт. 2015

Приєдналися до благородної справи

День довкілля.
23 квіт. 2015

Чорнобиль…Мертва зона

Чорних дат у людства є немало. Кожна з них - це міна під прогрес. Найстрашніше, що усіх спіткало,- Вибух на Чорнобільській АЕС.
20 квіт. 2015

Міжнародний день Землі

Наш обов’язок – зберегти на Землі: Повітря – чистим, Водойми – не забрудненими, Ґрунти – родючими, Рослини – зеленими, Тварин – живими!
15 квіт. 2015

Щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Девіз акції: «Якщо б кожна людина на клаптику землі своєї, зробила все, що вона може, яка прекрасна була б наша Земля»
10 квіт. 2015

Районні змагання із шашок «Чудо шашки» та з шахів «Біла тура».

10 квітня на базі Петрівського НВК відбулися районні змагання із шашок «Чудо шашки» та з шахів «Біла тура».
3 квіт. 2015

Учениця 8 класу Шульгіна Марія отримала диплом та цінний подарунок за ІІ місце у третьому турі Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» «Космічні фантазії».
27 бер. 2015

Про атестацію педагогічних працівників у 2014-2015 навчальному році»

26 березня 2015 року відбулося чергове засідання атестаційної комісії