Комплекс самомассажа

Методическая литература

Комплекс стимулирующего самомассажа воздействующего на активные зоны стимуляции жизнедеятельности внутренних органов и точки лечебно - профилактического воздействия организма человека.

Історія України 9 клас

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН України від 20.03.2017 № 417) Видано за рахунок державних коштів. Продаж заборонено. Експерти, які здійснили експертизу даного підручника під час проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і зробили висновок про доцільність надання підручнику грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України»: Кінд-Войтюк Н. В., доцент кафедри нової та новітньої історії України Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат історичних наук; Кулешова С. В., методист міського науково-методичного центру департаменту освіти Маріупольської міської ради; Зволінська М. В., учитель Слобідської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. смт Слобідка Кодимського району Одеської області, вчитель-методист Науковий редактор І. Б. Гирич, доктор історичних наук, завідувач відділу джерелознавства нової історії України Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського НАН України В оформленні обкладинки використано електронну копію фотографії діячів культури та представників громадськості під час урочистостей з нагоди відкриття пам’ятника І. Котляревському в Полтаві (1903 р.).

Історія України: навч.посіб. – К., 2008

Бойко О.Д. Історія України: навч.посіб. – К., 2008

Історія України  7  клас 2020рік

Історія України 7 клас 2020рік
В цьому підручнику в параграфі 5 подано інформацію про князювання Володимира Великого.