1 Вересня - ДеньЗнань!

1 вер. 2015
Перше вересня цього року порадувало справжнім літнім теплом та яскравим сонцем. У дворі школи зібралося багато людей.

Педагоги – як завжди найкрасивіші, впевнені та організовані, насправді були раді бачити своїх учнів. Старшокласники, які раптом подорослішали за літні місяці, не відразу впізнавали своїх засмаглих однокласників у вишиванках. Першокласники, яких було ледь видно з-за букетів пишних осінніх квітів. Матусі, що раз-у-раз поправляли своїм школярам зачіски чи шкарпетки. Татусі, що весь час шукали гарного ракурсу для фото в сімейний альбом. І бабусі з дідусями, які тихенько змахували сльозу, чи то від сонця, чи то він ностальгії за власним дитинством.

І все було як годиться – і слова привітання від директора, і вірші, і перший дзвоник, які дали гарнесенька дівчинка і підліток – надія школи. Але гімн цього року лунав якось особливо урочисто, і всі стояли струнко, а діти та дорослі, пошепки та вголос підспівували. І треба було статися подіям двох неповних років, щоб усі, від відмінника до головного бешкетника, не лише вивчили його слова, але й відчули його суть.

На урочистій лінійці були присутні голова Богданівської сільської ради Стрижак Алла Володимирівна та голова асоціації батьків Тороп Юлія Григорівна, які привітали  усіх присутніх з днем знань, а також побажали усім успіхів у навчанні, міцного здоров’я та мирного неба.